Hakkımızda

Hakkımızda

1976 yılında kurulan firmamız, esnek sünger üretimine 1998 yılında başlamıştır. Kendine kalite, uygun fiyat politikası ve zamanında teslimi ilke edinen firmamız kısa zamanda mobilya ve yatak sektörünün Kayseri ve Türkiye'de vazgeçilmez tedarikçi firmalarından biri haline gelmiştir.

Kayseri Organize Sanayi Bölgesinde kurulu firmamız 15.000 m²  kapalı 26.000 m² açık ,toplam 41.000 m² alanda faaliyetlerini sürdürmektedir.

MİSYONUMUZ
Müşteri memnuniyetini ilke edinerek ürettiğimiz yarı mamulün servis hizmetini optimum seviyede, zamanında düzenli yapmak, ürünü kaliteli ve ekonomik kılmaktır. Müşterilerimizin rekabet ettiği pazarlarda bizimle çalışarak rakiplerinden daha avantajlı duruma gelmelerini sağlamaktır.

 

VİZYONUMUZ
Dünya standartlarında çalışan şirketimizin, bağlı olduğu mesleki prensipleri verdiği hizmet ile bütünleştirerek, ulusal şirketler içinde ilk sıralarda yer almasıdır.

STRATEJİMİZ
Türkiye ve Dünya standartlarına uygun ürünler üretmek. En kaliteli ve uygun hammaddeyi hızlı ulaşım zamanlarında sağlayarak müşterilere tam zamanında ulaştırmak. Bu sayede hem firma hem de müşteri stok maliyetlerini minimuma indirmek. Müşteri siparişlerine sektör dahilinde en hızlı cevap vermek. Firmamız ve müşterilerimizin işbirliği içinde tüketicilere yeni ve daha kaliteli ürünler üretmenin arayışı içinde olmak. Korku kaygı engellerini yok eden, çalışanlarını yaratıcılık ve eğitime yönlendiren, yüksek iletişim ve takım ruhu içerisinde çalışan ve çalıştığı firmadan gurur duyan çalışanlar oluşturmak.