Hakkımızda

Hoş Geldiniz

1976 yılında kurulan firmamız Mitsan, çeşitli inşaat-taahhüt faaliyetlerinden sonra Mitsan Sünger markasıyla 1998 yılında Kayseri Organize Sanayi Bölgesinde 25.000 m² alanda poliüretan esnek sünger üretimine başlamıştır.

Mitsan Sünger, 14DS ile 80DS arasında, değişik sertlik değerlerinde; standart, Visco, HR, Hyper Soft, Sponge ve FR (yanmaz) olmak üzere birçok farklı tipte süngeri üretmekte, yurt içi ve yurt dışı müşterilerine hizmet vermektedir. Mitsan Sünger, bilgisayar destekli teknolojik kesim makinaları sayesinde, her türlü̈ ihtiyaca milimetrik kesim hassasiyeti ile cevap verecek kapasiteye sahiptir. Son yıllarda yaptığı vakum paket makina yatırımları ile plaka, rulo ve blok kesim süngerleri deniz aşırı pazarlara kadar ihraç etmektedir. Alternatif ihraç pazarlarında kalitesi beğenilmektedir.

Daha Fazlası

Mitsan Grup | Mitsan Sünger

MİSYONUMUZ
Müşteri memnuniyetini ilke edinerek ürettiğimiz yarı mamulün servis hizmetini optimum seviyede, zamanında düzenli yapmak, ürünü kaliteli ve ekonomik kılmaktır. Müşterilerimizin rekabet ettiği pazarlarda bizimle çalışarak rakiplerinden daha avantajlı duruma gelmelerini sağlamaktır.
VİZYONUMUZ
Dünya standartlarında çalışan şirketimizin, bağlı olduğu mesleki prensipleri verdiği hizmet ile bütünleştirerek, ulusal şirketler içinde ilk sıralarda yer almasıdır.

Daha Fazlası

Sünger Yatak Üretim Süreci Hakkında

  • Süreç işleyişi hakkında bilgi almak için detaylı bilgi butonuna tıklayabilirsiniz.
Detaylı Bilgi

STRATEJİMİZ

Türkiye ve Dünya standartlarına uygun ürünler üretmek. En kaliteli ve uygun hammaddeyi hızlı ulaşım zamanlarında sağlayarak müşterilere tam zamanında ulaştırmak. Bu sayede hem firma hem de müşteri stok maliyetlerini minimuma indirmek. Müşteri siparişlerine sektör dahilinde en hızlı cevap vermek. Firmamız ve müşterilerimizin işbirliği içinde tüketicilere yeni ve daha kaliteli ürünler üretmenin arayışı içinde olmak. Korku kaygı engellerini yok eden, çalışanlarını yaratıcılık ve eğitime yönlendiren, yüksek iletişim ve takım ruhu içerisinde çalışan ve çalıştığı firmadan gurur duyan çalışanlar oluşturmak.

Bağlı Şirketlerimiz

Mitsan Grup altındaki bağlı şirketlerimizin sayfalarına buradan ulaşım sağlayabilirsiniz.