Üretim Sürecimiz

Üretim Sürecimizi Detaylı bir şekilde galeriden inceleyebilirsiniz.


PLAKA KESİM

Mitsan sünger Plaka kesim makinaları sayesinde istenilen ölçülerde minimum toleransa sahiptir. Yüksek kesim kapasitelerimiz ile müşterilerimizin taleplerine anında cevap verebilmekteyiz.Firmamız en son teknoloji makinaları ile yatay ve dikey kesim makinaları sayesinde hassasiyetle istenilen kalınlığa göre plaka kesim sünger yapabilmektedir. Plaka kesim süngerler mobilya imalatı sektörünün hemen hemen bütün ürünlerinde kullandığı kesim biçimidir.




RULO KESİM

Mitsan Sünger yüksek kapasiteli kontinü rulo kesim makinalarımız sayesinde istenilen ölçülere göre minimum tolerans ile rulo kesimlerinize cevap vermektedir. İstenilen metrajlarda dairesel rulo halinde kesilip,paketlenir. Genellikle yatak ve ev tekstili sektörlerinde kumaş altı kapıtone dolgu malzemesi olarak kullanılan rulo kesim sünger kullanılan ürünün daha yumuşak , dolgun ve kullanıcı kişiye kaliteli ve rahat olmasını sağlar.




KONTUR KESİM / CNC

Artan rekabet şartları ve yeni dış pazarlar koltuk, mobilya ve kanepe üreticilerini yeni işlevsel ve modern modeller üretmeye yöneltmektedir. Yeni nesil mobilyalarda kusursuz işçilik gerektiren kontur kesimlere ihtiyaç duyulmaktadır. En son teknoloji makinalarımız, minumum toleranslarla her türlü yoğunluk ve sertlikteki süngerleri CNC kontur olarak kesebilmektedir. Bu sayede müşterilerimiz yüksek işçilik maliyeti ve kalite problemleri yaşamamaktadır. Ar-ge çalışmaları esnasında deneyimli kadromuz kanepe, koltuk ve oturma gruplarının tasarımlarında müşterimize yardımcı olarak rekabet koşullarında öne çıkmaları sağlanmaktadır.