Loader
Mitsan Hakkında

Hakkımızda

1976 yılında kurulan firmamız Mitsan, çeşitli inşaat-taahhüt faaliyetlerinden sonra Mitsan Sünger markasıyla 1998 yılında Kayseri Organize Sanayi Bölgesinde 25.000 m² alanda poliüretan esnek sünger üretimine başlamıştır.

Mitsan Sünger, 14DS ile 80DS arasında, değişik sertlik değerlerinde; standart, Visco, HR, Hyper Soft, Sponge ve FR (yanmaz) olmak üzere birçok farklı tipte süngeri üretmekte, yurt içi ve yurt dışı müşterilerine hizmet vermektedir. Mitsan Sünger, bilgisayar destekli teknolojik kesim makinaları sayesinde, her türlü̈ ihtiyaca milimetrik kesim hassasiyeti ile cevap verecek kapasiteye sahiptir. Son yıllarda yaptığı vakum paket makina yatırımları ile plaka, rulo ve blok kesim süngerleri deniz aşırı pazarlara kadar ihraç etmektedir. Alternatif ihraç pazarlarında kalitesi beğenilmektedir.

Mitsan tüm faaliyet alanlarında yaşamı keyif ’e dönüştürecek rahatlık, sağlık ve konforu bir araya getirerek yaşama değer katan kaliteyi mükemmellikle buluşturuyor. Dünya standartlarında çalışan şirketimizin, bağlı olduğu mesleki prensiplerinin verdiği hizmet ile bütünleştirerek birbirinden farklı birçok sektöre ürün sunuyoruz. Her geçen gün gelişmeleri yakından takip ederek yeni ürünler ve yeni makinalar ile sizlere daha hızlı ve daha kaliteli hizmet vermek için çalışıyoruz. Kendimizi daima yenileyerek sizlere daha kaliteli ve uygun ürünler sunuyoruz. Bu sayede mobilya, yatak, ev tekstili, giyim, ayakkabı ve otomotiv sektörünün Kayseri ve Türkiye'de vazgeçilmez önde gelen tedarikçi firmalarından biriyiz.

Misyonumuz

Müşteri memnuniyetini ilke edinerek ürettiğimiz yarı mamulün servis hizmetini optimum seviyede, zamanında düzenli yapmak, ürünü kaliteli ve ekonomik kılmaktır. Müşterilerimizin rekabet ettiği pazarlarda bizimle çalışarak rakiplerinden daha avantajlı duruma gelmelerini sağlamaktır.

Vizyonumuz

Dünya standartlarında çalışan şirketimizin, bağlı olduğu mesleki prensipleri verdiği hizmet ile bütünleştirerek, ulusal şirketler içinde ilk sıralarda yer almasıdır.

Stratejimiz

Türkiye ve Dünya standartlarına uygun ürünler üretmek. En kaliteli ve uygun hammaddeyi hızlı ulaşım zamanlarında sağlayarak müşterilere tam zamanında ulaştırmak. Bu sayede hem firma hem de müşteri stok maliyetlerini minimuma indirmek. Müşteri siparişlerine sektör dahilinde en hızlı cevap vermek. Firmamız ve müşterilerimizin işbirliği içinde tüketicilere yeni ve daha kaliteli ürünler üretmenin arayışı içinde olmak. Korku kaygı engellerini yok eden, çalışanlarını yaratıcılık ve eğitime yönlendiren, yüksek iletişim ve takım ruhu içerisinde çalışan ve çalıştığı firmadan gurur duyan çalışanlar oluşturmak.

Mitsan Sünger
Mitsan Sünger

Mitsan Sünger

1976 yılında kurulan firmamız, esnek sünger üretimine 1998 yılında başlamıştır. Kendine kalite, uygun fiyat politikası ve zamanında teslimi ilke edinen firmamız kısa zamanda mobilya ve yatak sektörünün Kayseri ve Türkiye'de vazgeçilmez tedarikçi firmalarından biri haline gelmiştir.
Kayseri Organize Sanayi Bölgesinde kurulu firmamız 15.000 m² kapalı 26.000 m² açık ,toplam 41.000 m² alanda faaliyetlerini sürdürmektedir.

Devamını Oku

İletişim Bilgileri