Loader

Kontur Kesim / CNC

Artan rekabet şartları ve yeni dış pazarlar koltuk, mobilya ve kanepe üreticilerini yeni işlevsel ve modern modeller üretmeye yöneltmektedir. Yeni nesil mobilyalarda kusursuz işçilik gerektiren kontur kesimlere ihtiyaç duyulmaktadır. En son teknoloji makinalarımız, minumum toleranslarla her türlü yoğunluk ve sertlikteki süngerleri CNC kontur olarak kesebilmektedir. Bu sayede müşterilerimiz yüksek işçilik maliyeti ve kalite problemleri yaşamamaktadır. Ar-ge çalışmaları esnasında deneyimli kadromuz kanepe, koltuk ve oturma gruplarının tasarımlarında müşterimize yardımcı olarak rekabet koşullarında öne çıkmaları sağlanmaktadır.

Mitsan Sünger
Mitsan Sünger

Mitsan Sünger

1976 yılında kurulan firmamız, esnek sünger üretimine 1998 yılında başlamıştır. Kendine kalite, uygun fiyat politikası ve zamanında teslimi ilke edinen firmamız kısa zamanda mobilya ve yatak sektörünün Kayseri ve Türkiye'de vazgeçilmez tedarikçi firmalarından biri haline gelmiştir.
Kayseri Organize Sanayi Bölgesinde kurulu firmamız 15.000 m² kapalı 26.000 m² açık ,toplam 41.000 m² alanda faaliyetlerini sürdürmektedir.

Devamını Oku

İletişim Bilgileri